sobota, 9 listopada 2013

Filmik z moim simami, wiadomości

Witam Was. Dziś umieszczam filmik, w którym "występują" m.in. moi simowie z opowiadania, ale też ich znajomi, których być może poznalibyście w dalszej części mojego opowiadania (gdybym je dalej pisała). Co do tego video to ja zajmowałam się kręceniem filmiku, mój znajomy natomiast zrobił muzę i zajął się montażem (niektóre nagrane sceny zostały wycięte, zostały te najlepsze). Video nazywa się: Heinz Moyn feat. Michael - All I Want (Official Video). Oto więc simowie na imprezie:

Mam nadzieję, że filmik choć trochę się podoba.

Wracając do kwestii z poprzedniej notki czyli końca bloga to jeszcze do końca nie wiem co postanowię. Myślę, że raczej nie napiszę nic konkretnego dopóki nie zdecyduję się w końcu co chcę robić, nie odnajdę celu. Możecie zapytać: "czemu? co to ma do tego", ale ja wiem, że muszę w końcu się zdecydować. Jestem w 2 liceum, w przyszłym roku szkolnym matura, a ja nadal nie wiem na jakie udam się studia. Oczywiście najpierw będę musiała zdać maturę, ale aby wiedzieć co powinnam napisać (oprócz przedmiotów podstawowych) muszę określić swoją drogę życiową. To jest dla mnie zbyt trudne, ten świat ogranicza. Czemu już muszę decydować co będę robić? Aktualnie uważam, że nie mam żadnych pasji czy zainteresowań, a więc nie mogę połączyć pożytecznego (hobby) z pożytecznym (praca, zarabianie pieniędzy). Myślałam nad dziennikarstwem, ale teraz jak o tym myślę to dochodzę do wniosku, iż się nie nadaję. Odbiegając do dalszej przeszłości w gimnazjum chciałam zostać reżyserem filmowym, uczęszczać do wyższej szkoły filmowej. Zatem czytałam trochę o tym w necie, uznałam, że będzie za ciężko, a co najważniejsze na pewno się tam nie dostanę. Zresztą na samym początku trzeba im nagrać krótkometrażowe filmy, a ja nie mam ani aktorów, ani kamery. Ok, starczy, nie wiem po co to w ogóle piszę.

Ostatnio obejrzałam 2 ciekawe filmy: Gladiator (o Starożytnym Rzymie - może się wydawać Wam teraz, że to nudy, bo historyczne, ale zapewniam jednak, że jest to jeden z ciekawszych filmów, które obejrzałam. Ponad to muzyka jest po prostu piękna), Dziewczyna z tatuażem (obejrzałam go m.in. dlatego, że występuje tam Daniel Craig - znany jako James Bond - fabuła dotyczy swego rodzaju tajemnicy pewnej rodziny, polecam). Filmów tych nie będę recenzować, ani opisywać, bo średnio mi się teraz chce to robić, a co ważniejsze pewnie nikomu nie chciałoby się tego czytać.
A tu jeszcze z okazji zbliżającego się dnia niepodległości naszego narodu (odzyskaliśmy ją w 1918r. po 123 latach zaborów) taki obrazek:

Odnosi się on do akcji, którą macie opisaną na tej stronie:
http://rockniepodleglosci.pl/?p=2506
Tak więc nie olewać Polski tylko ją podlewać.

Teraz krótko wiadomości, które mnie zainteresowały:
Czy w weekend spadnie na nas satelita? - http://bialystok.gazeta.pl/bialystok/1,35235,14922776,Czy_w_weekend_spadnie_na_nas_satelita__Urzad_ostrzega.html
Odkrycie lekarzy. Znaleźli nieznany element w ciele człowieka - http://zdrowie.dziennik.pl/aktualnosci/artykuly/442626,belgijscy-lekarze-odkryli-w-kolanie-nieznane-wiezadlo.html

To już wszystko. Wpis ten i tak miał być o wiele krótszy, miałam po prostu dać ten filmik, reszta wyszła spontanicznie. Nie wiem kiedy ponownie napiszę.

3 komentarze:

 1. ehh..szkoda, że nie będziesz dalej pisała bloga, przecież ty masz zdolności, idź w tym kierunku, coś związane z językiem polskim, czemu nie chcesz dziennikarstwa? pasowałoby do Ciebie, jeszcze masz czas na decyzję. Bardzo fajny filmik stworzyliście!! ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super filmik. Niezła imprezka, haha usnęli na ziemi xD
  Uwierz w siebie, na pewno byś się nadawała!

  OdpowiedzUsuń
 3. Opowiadanie zapowiada się naprawdę świetnie ;) Nigdy nie spotkałam blogu z opowiadaniem w którym występują Simsy - genialne *.* Osobiście nie posiadam tej gry (żałuje bo jest świetna)! Ogólnie blog zrobił na mnie duże wrażenie ^^

  OdpowiedzUsuń

Napiszesz komentarz? Będzie miło, lecz czułabym się bardziej usatysfakcjonowana, jeśli zagości w nim trochę kreatywności, odwołania się do chociażby fragmentu notki. Zresztą co ja się będę rozpisywać - nasze słowa świadczą przecież o nas samych.